Music is my life!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Elaaa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Elliana C. Lott
Administrator
Administrator
Elliana C. Lott



Elaaa        Empty
PisanieTemat: Elaaa    Elaaa        EmptyNie Lut 09, 2014 10:57 am




Music Academy
Elliana C. Lott
...........................................................
Elaaa        ZKuhjCS


Kolega 1 - opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Kolega 2 - opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Kolega 3 - opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


Kolega 4 - opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


Kolega 5 - opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


...........................................................

Powrót do góry Go down
https://musicacademy.forumpolish.com
Vivienne Pearl Wallace

Vivienne Pearl Wallace


Londyn

Elaaa        Empty
PisanieTemat: Re: Elaaa    Elaaa        EmptyPon Lut 10, 2014 4:44 pm

ten sam wiek, to może coś by fajnego wykombinować? nie musi być od razu pozytyw, bo niekoniecznie ' coś fajnego ' znaczy u mnie to samo co 'pozytywnie'. Very Happy
Powrót do góry Go down
Elliana C. Lott
Administrator
Administrator
Elliana C. Lott



Elaaa        Empty
PisanieTemat: Re: Elaaa    Elaaa        EmptyPon Lut 10, 2014 4:48 pm

Ogólnie rzecz biorąc Elliana należy do ludzi pozytywnie nastawionych do świata Smile Nawet jeśliby patrzeć na 'coś fajnego' w dobrym świetle, mogą być koleżankami, albo (zobaczymy jak się potoczy) przyjaciółkami. Myślę że nawet z tym w późniejszym czasie nie byłoby problemu, bo jak już powiedziałam Elka jest dość... hmm... koleżeńska Smile Wszystkich przygarnie pod swojego tęczowe skrzydełka.
Powrót do góry Go down
https://musicacademy.forumpolish.com
Vivienne Pearl Wallace

Vivienne Pearl Wallace


Londyn

Elaaa        Empty
PisanieTemat: Re: Elaaa    Elaaa        EmptyPon Lut 10, 2014 4:52 pm

a, no to skoro tak, to bardzo chętnie wkręcę moją Vivi w coś bardzo pozytywnego Smile mogą być ot tak dobrymi koleżankami, a może kiedyś, jak się dogadają, uda im się zaprzyjaźnić Smile to masz ochotę zagrać? ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Elaaa        Empty
PisanieTemat: Re: Elaaa    Elaaa        Empty

Powrót do góry Go down
 
Elaaa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Music is my life! :: Dołącz do elity :: Relacje-
Skocz do: